Residence Auerswaldova

Aktuálně v prodeji
  • 2022Dokončení stavby
  • Byty
  • Přidáno 23-03-2022
  • Zábrdovice
Dostupné dispozice: 1kk, 2kk, 3kk
Stav projektu: V prodeji

Projekt kompletní renovace a nadstavby bytového domu na ulici Vranovská vznikl s cílem vytvořit pravé městské bydlení. Naleznete v něm celkem 33 bytových jednotek a jeden nebytový prostor. Bytové jednotky jsou o velikosti 1+kk až po 3+kk.

Při renovaci jsme využili nadstandardní vybavení i materiály. Kvalitní plastová a hliníková okna. V některých bytech je příprava na předokenní žaluzie a klimatizaci. V koupelnách naleznete kvalitní a nadčasové velkoformátové dlažby a obklady, baterie Grohe či sprchový kout značky Hüppe. V každém bytě budou stylové dveře s obložkovými zárubněmi a kvalitní vinylové podlahy. Na výběr je z více dekorů.

Z Residence Auerswaldova se během pár minut pěšky dostanete přímo na pěší zónu centra nebo na známou brněnskou cyklostezku. Díky skvělé dostupnosti do centra je Residence Auerswaldova tou nejlepší volbou, pokud žijete městem, jeho ruchem a všemi možnostmi, které nabízí.

V okolí se nacházejí dvě nemocnice, hypermarket a množství příležitostí pro sport. Zastávka MHD je hned u domu. V blízkosti probíhá revitalizace bývalého areálu Zbrojovky. Na tomto místě již teď vznikají travnaté relaxační parky, komerční i administrativní prostory. Díky tomuto projektu budete mít vše potřebné téměř za rohem.

Termín dokončení se plánuje do konce roku 2022.

Zaujal vás projekt?

Více detailů získáte na webu projektu.

Další stavební projekty z lokality Zábrdovice naleznete zde.
Další novostavby a rekonstrukce od firmy YD Real Estate s.r.o. naleznete zde.