Spolupráce

Spolupráce s developery a prodejci nemovitostí

Máte zájem svůj projekt nebo nemovitost k prodeji zviditelnit na našem webu? Na této stránce najdete popis možností, jak vám s tím můžeme pomoci.

  1. Prioritní zalistování projektu - projekty přidáváme z vlastní iniciativy zdarma, Za malý poplatek navíc můžete prioritně zalitovat váš projekt a mít kontrolu nad obsahem, který bude na stránce detailu projektu odprezentován.
  2. Zviditelnění projektu v sekci “Vybrané novostavby” – Nejsilnější cesta, jak projekt na našem webu zviditelnit, stavby v této sekci dostávají největší návštěvnost na webu.
  3. Aktualita na blogu – Prostřednictvím našeho blogu můžete zveřejnit aktualitu o
    svém projektu nebo třeba pochlubit se výsledky v architektonické souteži. V textu můžou být odkazy na váš web.
  4. Newsletter – Rozešleme aktualitu o vašem projektu mezi odběratele našeho newsletteru, kteří se zaregistrovali k odběru oznámení nových developerských projektů. V databázi máme přes 500 e-mailových adres.
  5. Sdílení na sociálních sítích – Váš projekt nasdílíme na našich sociálních sítí. Profily máme teprve krátce a publikum zde je malé, proto nabízíme zatím za nízkou cenu.

Máte-li zájem o spolupráci v některém z bodů výše, neváhejte se nám ozvat na info@brnostavi.cz.


Další možnosti spolupráce mimo náš web

  1. Online reklama – Spolupracujeme s reklamní agenturou, která má zkušenosti s realizací kampaní několika developerských projektů. Zejména PPC reklamy ve vyhledávačích, reklama na sociálních sítí a tvorba kreativy.
  2. Webová prezentace projektu – Umíme vám pomoci zprostředkovat webovou prezentaci vašeho projektu dle vašich představ.
  3. Financování projektu – Doporučíme vám zkušené hypoteční specialisty, kteří pomohou vám nebo vašim klientům financovat koupi nemovitosti.

Máte-li zájem o hlubši spolupráci zmíněnou v bodech výše, neváhejte se na nás obrátit.