O nás

Projekt BrnoStaví vznikl během naší cesty za vysněným bydlením. Zjistili jsme totiž, že najít dostatek informací a ten správný projekt není vůbec jednoduché. A tak vznikla myšlenka sjednotit vše na jedno místo ─ to znamená vytvořit přehledný seznam developerských projektů, které probíhají nebo se plánují. A když už se najde vysněný projekt, je dobré být na jednání okolo něj připravený. Zároveň tedy informujeme o tom, jak se připravit na schůzku s developerem, na co se zeptat a na co si třeba dát pozor. Co vše je vůbec potřeba k získání hypotéky, z čeho se splátka hypotéky skládá apod.

Pomáháme najít lidem bydlení, developerům zase zviditelnit své projekty. Nezprostředkováváme žádný prodej ani si z něj nebereme žádnou provizi. Vždy odkazujeme na konkrétní projekty a jejich tvůrce.


Chcete zviditelnit svůj projekt nebo novostavbu?

Pomáháme developerům a stavebním firmám zviditelnit své projekty na našich stránkách, kde nám chodí každý měsíc přes 2 000 návštěvníků hledající developerské projekty a novostavby ke koupi vlastního bydlení nebo jako investici.

Na stránce Spolupráce se můžete dočíst, jakým způsobem vám můžeme pomoci nebo nám napiště na info@brnostavi.cz a zašleme vám dokument s nabídkou.